Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Дах з очерету - монтаж, укладання очеретяної покрівлі. Якість. Гарантія на роботу. Виконуємо роботу у всіх регіонах України 【 Досвід роботи більше 10 років ☝ 】... Дах з очерету - екологічно чисте покриття

Дах з очерету - екологічно чисте покриття

Дах з очерету - екологічно чисте покриття

Дах з очерету - переваги

Ринок покрівельних матеріалів зараз дуже широкий. Ті, хто любить екологічно чисті матеріали дуже часто вибирають для свого даху очерет. Ніхто не буде сперечатися з тим, що живучи в домі побудованому із застосуванням природних матеріалів, можна бути впевненим у тому, що тільки в такому житлі створюється той мікроклімат, в якому абсолютно будь почуватиметься максимально комфортно.

Той, хто хоча б раз бачив дах з очерету, напевно був здивований тим, наскільки красиво і оригінально виглядає це покрівельне покриття. До того ж, очеретяна покрівля цілком здатна конкурувати з багатьма характеристиками, властивими сучасним покрівельним матеріалам.

Незважаючи на те, що очерет досить оригінальний матеріал, але він є дуже популярний у країнах Європи.

Отже, що ж потрібно враховувати при монтажі даху з очерету?

Очерет, солома, верес відносяться до однієї групи матеріалів. Очерет - надійний, все через його гнучкості і пластики. З його допомогою можна зробити покрівлю самої різної форми і дизайну. Такий матеріал дуже оригінальний. Дах з очерету може зберігати тепло зимову пору року і прохолоду в будинку влітку.

Безпека

Багато хто думає, що очеретяна покрівля пожежонебезпечна, але це не так. Під час монтажу, снопи дуже щільно укладаються, що знижує у багато разів їх горючість. До того ж, зверху покрівля обробляється антипіреном - вогнетривким і водовідштовхувальним засобом. Крокви теж обробляються цим засобом.

Дах з очерету дуже стійкий до самих різних несприятливих умов. Вода не вбирається і забезпечується хороший повітрообмін.

Оцініть цю статтю!
: 2      : 5
Повернутися на головну
Повернутися на попередню