Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Очеретяний дах відкритого і закритого типу ☛ Чим відрізняються технології ☑ Особливості покрівлі з очерету відкритого та закритого типу ❱❱ Поради експертів 【 Досвід роботи більше 10 років ☝ 】... Очеретяний дах відкритого і закритого типу

Очеретяний дах відкритого і закритого типу

Очеретяний дах відкритого і закритого типу

Для укладання, а точніше монтажу покрівлі з очерету застосовують 2 різних типи, а саме відкриту і закриту. Вибір робити кожному самому, але найбільш популярними в країнах Європи є відкритий тип.

Чим же відрізняється відкрита очеретяний дах від закритої?

У відкритому типі очеретяні снопи лягають на самі крокви, не приховуючи їх у внутрішній частині нічим. Тоесть Ви всередині будете бачити покладений очерет (приклад на фото 1, 2).

У багатьох виникає питання про пароізоляції, теплоізоляції і звукоізоляції - що ефективність такого даху дуже низька і вона буде текти, або париться. Хочемо вас запевнити що нічого подібного.

Дах з очерету це досить таки давній метод. Коли наші предки робили для своїх будинків такий дах, то цих всіх сучасних технологій не було і їх ніхто не застосовував.

Якщо ж зробити такий дах в дерев'яному будинку з брусів - атмосфера, а точніше енергетика такого будинку буде особливою. Що б її відчути, потрібно спробувати пожити в такому будинку хоча б один день, після якого Ви самі все зрозумієте, без зайвих слів. 

Очеретяна покрівля закритого типу

Для тих хто бажає зробити всередині кімнату і в ній зробити обробку стелі найбільш підходящим варіантом є очеретяний дах закритого типу.

Принцип цього технології в тому, що снопи кріпляться лягають не так на крокви, а на дошку яка лягає поверх крокв. У цьому випадки потрібно так само і використовувати паробар'єр у внутрішній частині.

Шви від паробарьера проклеюються спеціальними бутилового стрічками. Далі впритул до пароізоляції може укладатися і утеплювач.

 

Рекомендуємо ознайомитись із наступною інформацією:

- Технологія укладання

- Безпека

- Догляд

- Переваги

- Як зробити очеретяний дах самому

Очеретяний дах відкритого типу - фото:

дах з очерету фото дах з очерету відкритого типу

Оцініть цю статтю!
: 2      : 3
Повернутися на головну
Повернутися на попередню