Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Монтаж покрівлі з очерету ☛ Як зробити очеретяний дах самому? ❱❱ Що для цього знадобиться? ❱❱ Відповіді експертів 【 Досвід роботи більше 10 років ☝ 】... Як зробити очеретяний дах самому

Як зробити очеретяний дах самому

Як зробити очеретяний дах самому

Очерет є одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів в країнах ЄС, таких як Голландія, Данія, оскільки він є дуже привабливим зовні і екологічно чистим, що європейці дуже цінують.

Якщо Ви бажаєте так само зробити очеретяний дах самому, без допомоги професіоналів і при цьому не маєте опти роботи в цій сфері, тоді Вам варто прочитати цю статтю. Укладання очеретяного даху є дуже таки трудомістким процесом.

Що Вам знадобиться:

1. Очерет - Вам потрібно буде замовити готові снопи очерету у приватній компанії або фірмі.

У багатьох виникає питання - ось у нас біля річки там є багато очерету, чи можна використовувати його в будівництві? У більшості випадків - Ні.

Для будівництва покрівлі з очерету використовується спеціальний очерет, в Україні такий збирають на берегах Дунаю в Одеській області. Він є найбільш ідеальним і придатним для використання в покрівлі, завдяки тому що зростає близько моря в прісній воді.

Насиченість землі сіллю і прісною водою робить такий очерет дуже щільним і твердим, тобто ідеальним для укладки даху з очерету. Цей очерет також експортується і до країн Європи.

2. Інструменти. Вам знадобиться спеціальні інструменти для укладки покрівлі з очерету. Приміром: 1) Зрівняльна лопатка. 2) Шуруповерт. 3) Гачки і інші інструменти.

3. Досвід плетіння. Варто зазначити що з першого разу у Вас навряд вийде правильно сплести покрівлю з тростини.

Для цього потрібно вчиться у професіоналів цієї сфери, які мають багаторічний досвід роботи і знають безліч тонкощів, які надалі будуть значно впливати на експлуатаційні характеристики покрівлі.

Це як раз той випадок, коли не варто займатися самодіяльністю, оскільки кожна неправильна пророблена деталь може не тільки знизити строк експлуатації, але і нашкодити самому будинку приміром у дощ.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи в сфері монтажу покрівель з очерету як в Україні так і в Європі. На всю нашу роботу Ми надаємо гарантію. Радимо Вам ознайомиться з портфоліо нашої приватній фірми.

Рекомендуємо ознайомитись із наступною інформацією:

- Технологія укладання

- Безпека

- Догляд

Переваги

Типи очеретяної покрівлі

Оцініть цю статтю!
: 3      : 1
Повернутися на головну
Повернутися на попередню