Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Все про безпеку експлуатації очеретяної покрівлі ❱❱ Наскільки захищена покрівля з очерету від пожежі і сильного вітру (ураганів)? ❱❱ Відповіді експертів 【 Досвід роботи більше 10 років ☝ 】... Безпека очеретяного даху

Безпека очеретяного даху

Безпека очеретяного даху

Захищеність очеретяною даху від пожеж

Найбільш актуальним питанням пов'язаним з покрівлею з очерету є її безпека. Багато хто відразу ж стверджують що безпека такого даху дуже низька, оскільки турбуються що при першій же грозі або наприклад в сильну спеку така покрівля може сама запалиться.

По перше хочемо запевнити що стебла очерету не так вже й просто підпалити і в це Ви самі можете переконається.

По друге, в наш час новітніх технологій рішення такого завдання не є проблемою. Дах з очерету обов'язково обробляється спеціальними домішками.

Невидима плівка, якою покривається кожна з стеблінок, створює захисний бар'єр який не дозволяє не тільки пожечь сам очерет, але і якщо це трапиться то вогонь попросту не поширюватиметься. Очерет покритий такими домішками, максимально що буде, тільки тліти в місці підпала, але ніяк не горіти і поширяться.

Захищеність очеретяною даху від ураганів

Тут вже все залежить не тільки від самого очерету, а й від максимально правильного укладання, що зрозуміло може зробити тільки профессіонал - покрівельник очеретяних дахів.

При правильній, професійної кладці, покрівля з очерету не тільки прослужить близько 50 років, але і витримає пориви вітру до 25 метрів на секунду. Такими відмінними характеристиками не зможе похвалитися такі традиційні покрівлі як натуральна черепиця або шифер.

А секрету ніякого немає, очеретяна дах не така вже й легка, вага на каркас складає близько 50 км на квадратний метр, додати до цього правильну технологію плетіння і кріплення і Ми отримуємо дуже надійну і міцну покрівлю.

 

Рекомендуємо ознайомитись із наступною інформацією:

- Переваги

- Типи очеретяної покрівлі

- Технологія укладання

- Безпека

- Догляд

Оцініть цю статтю!
: 1      : 5
Повернутися на головну
Повернутися на попередню