Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Технологія укладання очеретяного даху ❱❱ Поради професіоналів з досвідом роботи, монтажу покрівлі з очерету ❱❱ ☝ Досвід роботи більше 10 років ... Технологія укладання очеретяного даху

Технологія укладання очеретяного даху

Технологія укладання очеретяного даху

Монтаж очеретяної покрівлі відкритого типу, проводиться на обрешітку з дерев'яних брусків розмірів 50х50 або 40х60 мм., з інтервалом в 300-350 мм. Площинність ската очеретяною даху не повинні принижувати 30о.

Спочатку до обрешітки кріпляться саморізи, до яких буде кріпиться дріт. А що б дріт не зіпсувала очеретяний дах, вона повинна бути з нержавіючої сталі. Категоричні неприпустиме використання цвяхів. За допомогою дроту і кріпляться снопи очерету на даху.

Верхні, тобто - другий, третій і т.д. ряди лягають на попередні їм таким чином щоб дах виглядала як цілісна конструкція і товщина даху ніде не була нижче 300 мм.

На сьогоднішній час існує багато технологій укладання очеретяної покрівлі, зокрема:

Яка різниця між цими всіма технологіями?

Різниця між цими різними технологіями, яким вже багато сотень років, полягає зокрема у:

1) Виборі очерету - довжині та його товщини стебел в різних технологіях різняться. Для прикладу в одній із найбільш популярних, такі як голандська, довжина очерету не повинна бути менша за 1,5 метра, а товщина 0,8 мм.

2) Типу покриття - закрите чи відкрите

3) Коник - металевий, керамічний, черепичний, або інше.

Про складнощі укладання

Сама по собі покрівля з черепиці кріпиться значно легше. Змонтувати її на покрівлі, набагато простіше ніж очеретяний. Монтаж покрівлі з очерету, вимагає не тільки знання самої технології укладання, а й знання та застосування всіх тонкощів від моменту вибору матеріалу до моменту завершення самої укладки. Не мало важливо є й проблема максимально якісного кріплення очеретяної покрівлі.

Наслідки

Порушення технології укладання очеретяного даху призводить до того що відбувається перенасичення очерету вологою, відповідно погіршується його теплофізичні характеристики і виникають процеси гниття.

Порада від професіоналів монтажу очеретяної покрівлі

Ми можемо тільки одне порадити - Вибір за Вами, витрачати час, сили, нерви і надалі в більшості випадків великі гроші на перероблювання покрівлі, або замовити послуги у професіоналів, а саме у нас, оскільки Ми маємо великий досвід роботи в сфері укладання очеретяного даху різними технологіями, типами як в Україні так і в країнах Європи.

Рекомендуємо ознайомитись із наступною інформацією:

- Як зробити очеретяний дах самому

- Безпека

- Догляд

- Переваги

монтаж даху з очерету монтаж очеретяної покрівлі монтаж очеретяного даху

Оцініть цю статтю!
: 5      : 4.4
Повернутися на головну
Повернутися на попередню