Kamyshovaya-Krysha.com.ua №1 ❱❱ Як правильно доглядати за очеретяною покрівлею? ❱❱ Особливості експлуатації покрівлі з очерету ❱❱ Поради експертів 【 Досвід роботи більше 10 років ☝ 】... Догляд за очеретяним дахом

Догляд за очеретяним дахом

Догляд за очеретяним дахом

Ми розповімо як правильно здійснити догляд за дахом виконаної з очерету в зимовий час. Крім відмінних технічних і екологічний характеристик, очеретяний дах (при правильному монтажі) досить проста і в обслуговуванні. Особливого догляду за очеретяним дахом не потрібно.

Що потрібно для максимально довгої та ефективної експлуатації покрівлі з очерету?

1. Не допускати, що б з ростом дерев біля будинку, їх гілки не затуляли доступ сонця до даху.

2. Не варто допускати що б листя дерев опадали і затримувалися на очеретяною покрівлі. Їх гниття, особливо в осінньо - зимовий період може призвести до гниття самої покрівлі. По цьому не бажано що б гілки дерев знаходилися над дахом з очерету.

3. Раз на кілька років для профілактики варто замінювати деякі ділянки покрівлі.

4. При бажанні власника будинку, раз на кілька років покрівлю можна по наново обробляти спеціальними вогнебіозахисні сумішами, які використовуються для захисту покрівлі від горіння.

Ще одна велика перевага очеретяного даху полягає в тому, що у випадки пошкодження (наприклад гниття) такої покрівлі, ремонт можна зробити досить швидко і легко. Такі ж снопи з очерету будуть покладені на місце пошкодженої ділянки.

Адекватний догляд за покрівлею обходиться дешевше, ніж капітальний ремонт. Якщо Ви будете дотримуватися всі вище перераховані правила, то очеретяний дах прослужить Вам максимально довго і ефективно.

Пам'ятайте - дах над головою найважливіша сімейна цінність.

 

Рекомендуємо ознайомитись із наступною інформацією:

- Технологія укладання

- Безпека

- Переваги

- Як зробити очеретяний дах самому

Оцініть цю статтю!
: 1      : 5
Повернутися на головну
Повернутися на попередню