Купити вигідно ❱❱❱ ПЛИТИ, МАТИ з ОЧЕРЕТУ для утеплення даху, стін, ... ❰❰❰ Висока якість. Ефективність ✅ Доставка по УКРАЇНІ - Київ, Одеса, Львів, ... 1̲0̲0̲% ☝ Гарантія ЯКОСТІ 》 ЗНИЖКИ + ... Продаж матів з очерету

Продаж матів з очерету

Продаж матів з очерету

Продаж Матів з очерету

Вироби з очерету можуть виконувати в різних цілях: від суто практичних до декоративних. Очеретяні плити використовують для утеплення стін і даху, з них роблять навіси від сонця і повноцінні покрівлі, їх застосовують в якості матеріалу для заборів і обмежувачів простору.

У нас ви можете придбати очеретяні мати різних розмірів (1х1.5 м) і щільності (2 см та 5 см). Екологічно чиста сировина додасть вашому будинку тепла і затишку, а екстер'єр доповниться цікавими елементами декору.

Очеретяні плити (мати) для теплоізоляції

Очеретяні плити можна використовувати для тепло- і звукоізоляції будинку. Вони підходять для утеплення будь-яких поверхонь будинків. Для цього мати накладають в кілька шарів і виходить пориста ізоляційна прошарок. Підходять для утеплення дерев'яних, цегельних і щитових будинків.

Застосування очеретяною рогожки в декорі обумовлено цікавим зовнішнім виглядом, екологічністю і досить демократичною вартістю. З неї можна зробити паркан, внутрішні перегородки в будинку або альтанці, барну стійку і навіс від сонця.

Оцініть цю статтю!
: 4      : 4.5
Повернутися на головну
Повернутися на попередню